שלום! אנחנו סיינט קריאטיב . מכוונים גבוהה . אוהבים חדות . ומיקום ראשון

איך התחיל

אפשר לומר שמה שמגדיר אותנו הוא – יצירתיות, ידע, חדשנות, ניסיון ושיטות עבודה מקצועיות ייחודיות, אבל בעיקר נעים לעבוד איתם.

חדשנות במיטבה!

הצוות המקצועי נבחר בקפידה ומשלב אנשי מקצוע מובילים בתחום. אנו מציעים שירותי עיצוב אתרים ומיתוג, פיתוח פלטפורמות אינטרנט, שיווק באינטרנט ופרסום, SEO \ קידום אורגני לכל סוגי האתרים, אתרי תדמית ואתרי e-commerce

.

מדי יום אנו דורשים מעצמנו אסטרטגיות טובות ויצירתיות יותר, כלים יצירתיים יותר וחלוציות טכנולוגית, זאת על מנת לספק ללקוחותינו את הפתרונות היעילים ביותר עבורם.
אנו ניגשים לכל פרויקט שאנו לוקחים את מזג האוויר לתכנות האתר, עיצוב גרפי, SEO, מסחר אלקטרוני, עיצוב אתרים ובניית יישומים ניידים באופן אישי ומקצועי, זה בדיוק למה הלקוחות שלנו אוהבים אותנו, ובחרו לעבוד איתנו לאורך זמן.

המוטו שלנו: מאחורי כל אתגר או בעיה נמצאת הזדמנות

בעוד אנו ב Cynet סוכנות קריאטיב יחסית צעירה הרקע העשיר שלנו של ניסיון מעשי בתחום מדבר בעד עצמו וניכר בתוצאות שאנו מביאים. לקחנו לעצמנו לכעיקון לתת ללקוחותינו את תשומת הלב והשירות המירבי על מנת לספק את חוויית השירות הטובה ביותר בדיוק כפי שהיינו רוצים שאחרים ייתנו לנו.
100%
מְהֵימָנוּת

קצת נתונים

100%
לקוחות מרוצים
7
שנות נסיון
50%
טכנולוגיה חדשנית
90%
עמידה בתקנים

שירות אדיב ואמין ברמה בינלאומית

מומחים בתחום

פסגת רמת העיצוב
AVAILABILITY
שביעות רצון לקוח
עבודה מקצועית

 עם צוות המוחות היצירתיים של סיינט התדמית והניראות שלכם ייעברו את הציפיות שלכם

לקוחות מדברים

Great business advisor and connector opened new business directions for us we are very happy with the service, for sure a world wide scale level of standards
אנחנו מכירים את הבעלים באופן אישי וזו לא שאלה עבורנו האם לעבוד עם סיינט או חברה אחרת בכל מה שקשור באינטרנט, עושים עבודה מעולה ללא כל צל של ספק,
תודה
לעבוד עם חברת סיינט זה פשוט תענוג וללא כל צל של ספק אלו הם הספקים הכי נעימים לעבוד איתם מכל הספקים שלנו וכמובן התוצאות מרשימות ביותר אנחנו בעמוד הראשון בגוגל כבר כמעט שנתיים בזכותם!
תודה רבה
We have been working with Johnny for over 3 years now and still do. very satisfied with the service and level of results.

לצפייה בפרויקטים של סיינט