SSD CLOUD HOSTING

POWER CLOUD COMPUTING
 אחסון אתרים מנוהל. על שרת ענן .
בהרבה יותר עוצמה משאר המתחרים

אבטחה ויציבות מעל הכל

בסיינט האבטחה של אתרי האינטרנט של הלקוחות שלנו היא מעל לכל. אנחנו משגיחים באופן תדיר מקרוב על האבטחה של השרתים והאתרי האינטרנט המאוחנים בשרתי הענן של הלקוחות שלנו.

זמן תגובה נמוך וטעינה מהירה

כאשר מוסיפים התקנת CDN חכמה (content distribution network) לשרת ענן SSD מהיר, אנו מבטיחים את היציבות של זמן הפעילות של לקוחותינו אפילו במהלך תנועה כבדה. עבור אלו המעוניינים בביצועים גבוהים מהרגיל אנו מציעים פתרונות רשת מרכזי מידע ברחבי העולם עם אפשרויות עוצמת שרת משתנים.

SSD אחסון אתרים על שרת ענן

אחסון האתרים על שרתי הענן שלנו הוא בחוד החנית של הטכנולוגיה המוצעת כיום בתחום הענן. שרתי ה- SSD שלנו (solid state drive) מספקים ללקוחותינו את זמן הטעינה המהיר ביותר שזמין כיום לא משנה מה המיקום יחד עם יציבות זמן אויר.

שרתי ענן מתקדמים. ביצועים מרשימים. מיחשוב עוצמתי.
אחסון אתרים מנוהל על שרת ענן ליותר איכות ועלות תועלת מקסימלית

100% מעבדי אינטל על 100% פלטפורמת SSD CLOUD. אנו מציעים מודולריות מלאה עבור ה- CPU וה- RAM
החל ממעבדי 4 ליבות עם זיכרון 8GB ועד מעבדי עוצמה עם 16 ליבות ועד לנפח זיכרון של 65GB ועוד.
שאלנו אותנו לגבי הנוסחה המנצחת עבורכם

HOSTING and CONNECTIVITY

O

שירות אירוח מוגדר בצורה הטובה ביותר כספק שירות המספק שירותים לאתר אחד או יותר עבור אירוח באותו זמן. במקביל הם מציעים חיבורי אינטרנט מהיר בהתחשב בכך שהם מציעים את הקשרים שלהם על. קווים אלה הם יקרים אך מבחינה כלכלית כאשר יותר מ אתר אחד מתארח באמצעות המוביל. זה בהחלט מחלק את העלות בין אתרי אינטרנט מבלי להגביל את היתרונות.

לעומת זאת, אם בית עסק קטן מחליט לארח את השירותים שלהם בנפרד הם עלולים למצוא את העלות גבוהה בצורה יוצאת דופן.

אפשרויות אחסון

A

אחסון על גבי שרתים המוצעים כיום בשוק אמנם יהיה יותר זול במקצת אך תקבלו באופן משמעותי הרבה פחות איכות ורמת ביצוע מאשר תוכלו לקבל בשירות האחסון המנוהל בשרת ענן אצלנו בסיינט קריאייטיב סטודיו. אנחנו מספקים שרתי ענן חזקים ביותר עם ביצועים הרבה מעל הממוצע עם יכולות להחזיק אתרים כבדים עם זמן טעינה נמוך יחסית וכמובן בעלות תועלת ללא פשרות

אז מה זה בעצם שרת ענן?

שרת ענן הוא כל אחסון אשר אינו נמצא פיסית אצלכם בבית כאשר חוות השרתים כיום נמצאות בדרך כלל מתחת לאדמה ומפוזרות בכמה יבשות שונות עם תקשורת ביניהם כך שישנה גם האפשרות להעתיק את תכולת השרת לכמה יבשות וליצור רשת שרתים פרטית משל עצמכם. אך לאתר רגיל כמובן שלא יהיה צורך בכך אלא רק לאתרים בעלי תוכן רב.

אנו מציעים שטח אחסון גדול בהרבה יחסית לחברות אחרות המציעות חבילות אחסון אתרים על שרת ענן ווריאציות הכמות מעבדים CPU וזיכרון פנימי המודולריות שאנו מציעים הינה רחבה וגמישה כדי להתאים לכל פרויקט את הצרכים והביצועים הנדרשים עבורו תוך ניצול משאבים מקסימלי בעלות מינימלית.

תנו למקצוענים לטפל לכם באתר ותהנו משקט נפשי וביצועים מקסימאלים

אתם יכולים ליהנות ולהרגע ואנחנו נטפל בכל השאר.
עם אתר מאוחסן בסיינט האתר שלכם יהיה בידיים טובות

זמן טעינה מהיר
אופטימיזציה ברמה גבוהה
מעבדים חזקים במיוחד
איכות חומרה מן השורה הראשונה
אחסון פרטי עם סי-פאנל לכל משתמש

הבחירה תהיה תלויה תמיד ברמת הפעילות באתר שלכם. לכן אם האתר הוא מקודם ועם תנועה מרובה עם כניסות רבות, האפשרות המועדפת היא לבחור אירוח ייעודי. במילים אחרות זה אומר הקדשת שרת  פרטי לאתר מסוים.

זה בעצם אומר כי השרת נשלט למעשה על ידי בעל האתר והוא מוקדש לחלוטין לאתר מסוים.

מסקנה

לעשות את הבחירה הנכונה יכול להיות אתגר, בהתחשב במגוון האפשרויות הזמינות. הכלל העיקרי הוא לקבוע תחילה את המטרה וחשוב יותר לשאול את השאלות הנכונות. זה קריטי וחשוב כי אתם בוחרים שירות אירוח אשר יכול לספק רוחב פס לא הולם  על שרת לא מספק.

למרות שכולנו אוהבים שירותים בזול, המצב בזמן אמת היא כי אחסון אתרים בזול יהי בעל מגבלות כמו רוחב פס מינימלי, טעינה איטית של אתר האינטרנט שלכם, פריצות לאתר ועוד.

לכן אם המטרה שלכם היא לקחת את העסק או שירותים לשלב הבא לא כדאי להתפשר כאן.

תנו לנו לסדר לכם את התשתית והישענו אחורה ותהנו מביצועים

תמיכה

ה

התמיכה המסורה שלנו היא המהות של השירות שלנו. אנו מתחייבים תמיד להיות זמין עבור כל סוג של בקשה לספק ללקוחותינו את שביעות הרצון הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת להם. גם אחרי זה הושג אנחנו עדיין לא לנוח, אבל כל הזמן לחפש תהליכי אופטימיזציה נוספים של המראה המקוון של הלקוח שלנו ואת הפונקציונליות.

CYNET HOSTING SUPPORT

ש

שורה תחתונה, אצלנו תקבלו יותר עוצמה עבור עלות יחסית נמוכה יותר ביחס לשאר המתחרים. השטח אחסון שאנחנו נותנים הינו גדול משמעותית ממה שספקי אחסון נותנים למשתמשים שלהם. בנוסף עוצמת המעבדים והזכרון הפנימי של השרת המאפר טעינה מהירה יותר של נתונים גם תהיה גדולה באופן משמעותי אצלנו ביחס לספקים הגדולים בארץ. זמן הטעינה של האתר הוא הרכיב החשוב ביותר מבין מרכיבי הביצוע הטכני שאתר אינטרנט צריך לבצע כיום. אצלו תהיו מכוסים בכיסוי מלא בכל האספקטים הטכנים יחד עם שירות אדיב עם צוות שמגדיל ראש בכל פעולה שמבצעים.

CONNECT