רוצים לדעת עוד על תהליך עיצוב הלוגו?

כנסו לסקירה הכללית שהכנו עבורכם בנושא

אצלנו בסטודיו של סיינט קריאייטיב יודעים עד כמה עיצוב לוגו משמעותי וחשוב לתדמית החברה או העסק ובמקביל גם עבורינו לתהליכי בניית האתרים והקידום. לוגו טוב הוא כזה אשר נחרט בזיכרונו של הלקוח ומלווה את העסק הלאה, כאשר הלוגו מקצועי וקליט או מושך את תשומת הלב, זה נותן לאתר כולו תנופה ואף תורם במידה מסויימת לקידום.

עיצוב לוגו יש לבצע על ידי גרפיקאים מנוסים המכירים היטב את ההעדפות של הגולשים את שפת העיצוב שתביע את העסק או המוצר ואת הצבעים שיתאימו ויהו קו מנחה לכל הבא אחריו. אם מצליחים ללכוד בתוך לוגו אחד פשוט מסרים סמויים וגלויים יחדיו, תופתעו לגלות כיצד עיצוב לוגו מקצועי יוכל לסמל את הפעילות העסקית ולמשוך התעניינות של הרואים אותו גם בהרף עין.

דוגמא טובה שניתן להמחיש על ידה מסרים סמויים וגלויים דרך עיצוב לוגו היא הלוגו של חברת מקינטוש או בשמם המוכר יותר לעולם אפל. הלוגו שלהם הוא יחסית פשוט אבל ממחיש הרבה דרך התפוח הנגוס היכול לסמל את הפרי האסור (בתרגום חופשי מאנגלית The Forbidden Fruit) שמביא מסר של דבר נחשק ורצוי. לעומת זאת חברת נייק עם הלוגו המוכר של ה”וי” ניקנה בזיל הזול מסטודנטית לעיצוב בעלות של 35$ בלי שום חשיבה מיתוגית מאחוריו דבר שבימינו יהיה מאוד קשה למצוא.