קידום ממומן וניהול קמפיינים

קמפיינים ממומנים בגוגל אדוורדס לייצור לידים ממוקדים והגדלת כמות הפניות

קידום ממומן [PPC] – PAY PER CLICK 

מלאכת קידום ממומן המתבצעת בצורה מקצועית ויסודית היא מפתח להגדלה משמעותית של כמות כניסות הגולשים אל האתר והרווחים אותם האתר מסוגל להניב. בעבור אלו אשר אינם מכירים מהו קידום ממומן נסביר כי מדובר בטכניקת קידום המתבססת על הצבת מודעות פרסום בצד או בראש תוצאות החיפוש תחת מילות מפתח הנקבעות על ידי בעל האתר. בעבור כל הקלקה של גולש על מודעת הפרסום מתבקש בעל האתר לשלם סכום מוגדר מראש, את סכום הכסף אותו יש לשלם בעבור כל הקלקה קובעת חברת גוגל על פי התחרותיות לה זוכה כל מילת מפתח.

ניהול נכון של קמפיין קידום ממומן

מקצועיות חשובה מאוד כאשר עומד על הפרק קמפיין קידום ממומן במהלכו כל הקלקה של הגולשים על המודעה כרוכה בתשלום. ישנה חשיבות רבה לבחירת מילות המפתח המתאימות ביותר, בחירת המילים לניסוח המודעה, שילוב של תמונות ועיצוב עמוד הנחיתה או העמוד באתר אליו יגיעו הגולשים.
הניהול המקצועי של סיינט פתרונות אינטרנט מבטיח ניצול נכון של תקציב הפרסום, אנו ממליצים לכלל הלקוחות שלנו על בחירת מילות חיפוש הזוכות לתחרותיות רבה מול מילות חיפוש אשר אינם זוכות לתחרותיות. את רשימת מילות המפתח המובילות
את הקמפיין כדאי לשנות בהתאם לתוצאות בשטח, יש לעקוב באופן צמוד מאוד אחר הביצועים של כל מודעה וכל מילת מפתח. קבלת החלטות מהירות בשטח מהווה חלק בלתי נפרד מכל תכנית קידום ממומן. תזמון נכון הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת הקמפיין.
0
לקוחות פוטנציאלים
0
הגדלת מאגר לקוחות
0
הגדלת שיעור המרה
0
הגדלת חשיפה

איך מתמודדים נכון
בזירות תחרותיות?

ראשית, חשוב יהיה לא להיבהל או להירתע מכניסה אל תחומי תחרותיים, כאשר מבצעים עבודה מקצועית ומציעים לגולשים אתרים עם ערך מוסף, ההצלחה תגיע.
חשוב לזכור כי תחומים תחרותיים הזוכים לחיפושי רבים של גולשים בכל יום טומנים בחובם פוטנציאל רב.
אם יש לצדכם חברת קידום מקצועית אין כל סיבה לחשוש, הצוות המקצועי יוביל בהדרגה את האתר אל היעדים אשר הוצבו תוך דיווח שוטף אחר התקדמות התהליך.

IMPLEMENTATION

מילות מפתח

לאחר מחקר וזיהוי מילות המפתח או ביטויי מילות המפתח הרלוונטיים אלה אשר נבחרו עבור מסע הפרסום מגיע שלב הבידינג (biding). תחילה נגיש הצעות מחיר עבור מילות המפתח הרלוונטיות ולאחר מכן נתחיל להריץ את אלו שקיבלנו עבור המחיר המוסכם. כמו כן ככל שסכום ההצעה לכל קליק גבוה יותר, כך גדולה יותר ההסתברות של הגעה לראש העמוד במנוע החיפוש.

מערך הפרסום

אם כבר הולכים לשלם עבור כל קליק או עבור קמפיין PPC שלם אז כדאי מאוד שיהיה  זה מנוהל באופן מקצועי בכדי לכוון את התנועה הרלוונטית לאתר.; כמו כן הפרסומת צריכה להיות מנוסחת היטב בקפידה כאשר כל אלו יעשו פלאים בלעודד את הלקוח הפוטנציאלי ולמשוך אותו לכיוון האתר הרצוי.

אמצעי זהירות

אחד החסרונות והמגבלויות הגדולים הקיימים בשימוש במערך הקידום הממומן ככלי שיווק באינטרנט הוא העלות הגבוהה מאוד של מילות המפתח המבוקשות. כמובן שאצלנו בסיינט פתרונות אינטרנט אנו יודעים כיצד לנהל ולבנות קמפיין נכון תוך שימוש מדוייק במילות מפתח המבוקשות ללא עלויות גבוהות מיותרות.

לסיכום, איך מתמודדים נכון בזירות תחרותיות?

ראשית, חשוב יהיה לא להיבהל או להירתע מכניסה אל תחומי תחרותיים, כאשר מבצעים עבודה מקצועית ומציעים לגולשים אתרים עם ערך מוסף, ההצלחה תגיע. חשוב לזכור כי תחומים תחרותיים הזוכים לחיפושי רבים של גולשים בכל יום טומנים בחובם פוטנציאל רב. אם יש לצדכם חברת קידום מקצועית אין כל סיבה לחשוש, הצוות המקצועי יוביל בהדרגה את האתר אל היעדים אשר הוצבו תוך דיווח שוטף אחר התקדמות התהליך.

ON TWITTER

  • מאמר מעניין האם לבחור וורדפרס או וויקס לפלטפורמת האתר הבא שלכם https://t.co/fFq4Ximchn4 months ago
  • https://t.co/BRvcGHCAPm האתר החדש שלנו עלה לאוויר ויצא טעים. מוזמנים להכנס להתרשם #בנייתאתרים #עיצובגרפי… https://t.co/6RZIPcdnbA5 months ago
  • התחדשנו באתר חדש מוזמנים לבקר https://t.co/x0vqxcN3Mv6 months ago

לקבלת הצעה לקידום צרו קשר